Contact met De Budelse

De Budelse bv

Postbus 2004, 6020 AA Budel
Meemortel 30, 6021 AE Budel

T +31 (0)495 498 000

info@debudelse.nl

KVK Eindhoven 17 02 2742
BTW NL001350407B01

 

Leveringsvoorwaarden - Certificeringen - Aanleverspecificatie

Privacy Statement - Cookiebeleid

Verkoop

Mirella van de Voort

Mirella van de Voort
Account Manager


+31 6 53 753 019
m.vandevoort@debudelse.nl
undefined

Ben Vossen

Ben Vossen
Account Manager

+31 6 10 263 762
b.vossen@debudelse.nl
undefined

Ad Baudoin
Account Manager

+31 6 53 215 045
a.baudoin@debudelse.nl
undefined

Harry Mennen
Account Manager

+31 6 53 841 176
h.mennen@debudelse.nl
undefined undefined

Bedrijfskantoor

Armand Eberson
Account Executive

+31 495 498 024
a.eberson@debudelse.nl

Noud Bierings
Ordermanager

+31 495 498 023
n.bierings@debudelse.nl

Dagmar Van den Heuvel

Dagmar Van den Heuvel
Ordermanager 

+31 495 498 014

d.vandenheuvel@debudelse.nl

Nancy van Schaijk
Ordermanager

+31 495 498 026
n.vanschaijk@debudelse.nl

Administratie / receptie

Carina Schäfer

Carina Schäfer
Receptie
receptie@debudelse.nl

Conny Immers
Administratie
c.immers@debudelse.nl

Hilde Hompes
Administratie
h.hompes@debudelse.nl

Management Team

Hans Geurtjens
Directeur

+31 6 29 00 63 43 
h.geurtjens@debudelse.nl
undefined

Norri Ippel
Manager kartonnage & logistiek

+31 495 498 042
n.ippel@debudelse.nl
undefined

John Kees
Manager drukkerij & print

+31 495 498 031
j.kees@debudelse.nl
undefined

Marco Knapen
Manager prepress en bedrijfskantoor

+31 495 498 022

m.knapen@debudelse.nl
undefined

Sylvia Kluskens MSc RA
Controller

+31 6 54 613 237
s.kluskens@debudelse.nl
undefined